середа, 3 червня 2020 р.

Наша гордість.

Цього року з 27,04 по 25,05. Учні нашого класу взяли участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді << На Урок >> з математики. Як тільки ми дізналися про можливість взяти участь у цьому заході, кожного дня наш вчитель Бодаэва Мзiя Гiзоiвна   приділяла час нашій підготовці. Це був дуже сміливий та водночас відповідальний крок.

    Будь- хто з учнів може взяти участь в олімпіаді та проявити себе. Було багато сумнівів та переживань. Майже кожен з учасників відчував вагання перед початком роботи адже це не просто чергове домашнє завдання, а справжній конкурс. Усі ми, незважаючи на здобуті місця та результати, стали переможцями. Перемогли власні страхи та невпевненість у своїх силах. Побороли нерішучість та отримали задоволення від результатів, які до речі, показали високий рівень підготовки учнів 5-Б з математики.

   Зупинятися на досягнутому ми не збираємося і впевнені, що наступного року учасників від нашого класу, які надихнуться цьогорічними результатами, буде ще більше, як і переможців.Немає коментарів:

Дописати коментар