Батькам на замiтку

Шановні батьки!
Пам'ятайте, що літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.

Батькам на замітку: харчування школярів
Діти молодшого шкільного віку повинні харчуватись чотири рази на день: обов’язковим є перший та другий сніданки, обід та вечеря. В ідеалі перший сніданок має бути о 7 – 8 годині, другий сніданок – об 11.00, обід – 13.00-14.00, вечеря – о 19.00, вкладати дитину спати 0 21.00.

Як часто ми впадаємо у відчай, коли дитина не виправдовує наших сподівань. Адже, вкладаючи свою душу, любов і старання в розвиток і виховання дитини, ми іноді можем побачити зворотній результат наших очікувань. Як бути у складних ситуаціях в процесі виховання дитини?
1. Не чекайте, що Ваша дитина буде такою, як Ви. Або - як Ви хочете. Виховання має допомогти їй стати не Вами, а собою.
2. Не вимагайте від дитини платити за все, що Ви для нього робите: Ви дали йому життя, як вона може віддячити Вам? Дитина дасть життя іншій, та-третій: це незворотній закон вдячності.
3. У процесі виховання не зганяти на дитині свої образи, щоб в старості не їсти гіркий хліб, бо що посієш, те й зійде.
4. Не ставтесь до проблем дитини зверхньо: тягар життя даний кожному під силу, і, будьте впевнені: дитині її тягар важкий не менше, ніж Вам Ваш. А може і більше. Тому що у неї ще немає звички.
5. Не принижуйте в процесі виховання.
6. Не мучте себе, якщо не можете чогось зробити для своєї дитини, - мучте, якщо можете і не робите.
7. Пам'ятайте - для дитини зроблено недостатньо, якщо не зроблено все. Це найважливіший закон виховання!
8. Умійте любити чужу дитину. Ніколи не робіть чужій дитині того, чого не хотіли би, щоб інші зробили Вашій.
9. Любіть свою дитину будь-якою: неталановитою, невдахою, дорослою; спілкуючись з нею, радійте, бо дитина - це свято, яке поки з Вами! 

Немає коментарів:

Дописати коментар