четвер, 9 березня 2023 р.

Ігри Патріотів

    Сьогодні, 9 березня наші шкільні друзі провели змагання між паралелями 8-х класів "Ігри Патріотів". На цьому заході запрошені команди представляли свої класи й змагалися між собою. Ось і наш бравий "Б" клас брав участь у боротьбі. 
 Під час вікторини, тобто першого етапу, всі учасники продемонстрували неабияку багатогранність та обізнаність у майже всіх галузях нашої шкільної програми. Відповідали на питання про життя і творчість видатного українського письменника і художника Тараса Григоровича Шевченка. 
 Під час другого етапу команди мали складати слова і таким чином відповідати на питання і загадки. Я гадаю, що це було найцікавіше завдання з усіх, учасники мали продемонструвати надвисокий рівень командної роботи і злагодженість, аби не відстати від конкурентів та перемогти.
 На третьому етапі гравці продемонстрували свою інтуїцію. Їм було запропоновано, не дивлячись на предмет, відгадати, що це, спираючись лише на свої тактильні відчуття. Під кінець запекла боротьба майже зійшла на нівець та всі просто насолоджувалися компанією один одного.
    Загалом, це було досить цікаво та незвично, зустрітися та по суперничати зі своїми друзями з інших класів. Всі були раді поспілкуватися та проявити свої найкращі якості. 


 


    
Немає коментарів:

Дописати коментар