понеділок, 13 грудня 2021 р.

Ми за світ без насильства!!!!

              
            З насиллям та жорстоким поводженням дитина (підліток) може стикнутися будь де, як удома, так і у школі чи на вулиці. Це може походити від членів сім'ї, так як і від інших дорослих і підлітків, які можуть бути знайомі або не знайомі дитині (підліткові).

            В першу чергу батьки повинні намагатися огородити дитину від цього. Контролювати свої негативні емоції, та вислови, ретельніше підбирати фільми для сумісного перегляду з дитиною (підлітком) без сцен насилля та агресії. Контролювати контент який дитина переглядає в мережі Internet, у соціальних мережах, що дивиться у Tiktok таYoutube.
            Пам'ятайте, що в сім'ї дитина пізнає як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як упоратися з труднощами і за великим рахунком, дитина пізнає, що таке життя. 

            Більше поваги, менше образ.
            Більше добра, меньше зла.
            Більше любові, меньше  ненависті.
            Більше радості,  меньше  горя  і сліз.
            Бути толерантним.
            Розуміти  людей і ставитися  до них  неупереджено.
            Ставитися до інших так, якби ви хотіли, щоб ставилися до вас.

            Порада дитині яка стикнулася з насильством та агресією : треба не боятися звернутися до дорослих за допомогою, це можуть бути батьки, рідні, класний керівник, шкільний психолог, будь хто з дорослих кому ти довіряєш. 
           
            І на останок, історія з життя. Мати у свого сина років 6, спитала " Чим людина відрізняється від тварини?" На що дитина  недовго думаючи відповіла, "Найголовніша відмінність у тому, що люди вміють домовлятися один з одним, а не вирішувати все рогами, копитами та кликами".

                        Пам'ятай, що ти людина!!!!!
                        Ми за світ  без насилля!!!


Головний редактор статті Єгор Цоцко

Немає коментарів:

Дописати коментар