вівторок, 3 листопада 2020 р.

Виховна година про профілактику коронавірусу 2019-nCoV.


Сьогодні наш класний керівник Бодаєва Мзія Гізоївна провела для учнів 6-Б виховну годину присвячену профілактиці коронавірусу 2019-nCoV.

 Під час спілкування з учнями була опрацьована пам’ятка  профілактики інфікування та поширення коронавірусу.

Ми ще раз повторили, що вірус краплинно-повітряним шляхом передається від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті. Коронавіруси не здатні зберігати заразність під час передавання на далекі відстані. Розглянули найпоширеніші симптоми захворювання:

   Якщо ми хочемо захистити себе від зараження новим коронавірусом, нам слід дотримуватися основних правил гігієни, а також уникати по можливості тісного контакту з усіма, у кого проявляються симптоми респіраторного захворювання, зокрема,  кашель і чхання.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

       часто мити руки або обробляти дезінфікуючими засобами;

       під час кашлю або чханні прикривати рот і ніс паперовою хусткою, уникати тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

       якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше звертайтеся до сімейного лікаря та повідомте йому попередню історію хвороби.

Також не забуваємо підвищувати свій імунітет збалансованим харчуванням (вживати достатню кількість фруктів та овочів), достатню кількість часу приділяти сну, регулярно займатися спортом, частіше гуляти на свіжому повітрі (бажано у сосновому лісі).

Пам’ятайте, що наше здоров’я в наших руках!

 

 


                         

🍌🍎🍋🍊🍒🍓🍌🍎🍋🍊🍒🍓🍌🍎🍋🍊🍒🍓🍌🍎🍋🍊🍒🍓🍌🍎


Автор статті Денис Журавльов

Фоторедактор Єгор ЦоцкоНемає коментарів:

Дописати коментар