пʼятниця, 13 грудня 2019 р.

Пiдготовка до Нового року
Новий рік – найвеселіше, найдобріше, найяскравіше свято на яке чекають діти та дорослі. Навіть похмурих скептиків не лишає байдужими його чарівний аромат і …Починається Диво!
В кожній оселі, чи то будинку, чи квартирі йдуть жваві приготування до цього визначного свята: де і як відзначати, що одягати, пошепки вивідуються найпотаємніші бажання, аби потім порадувати близьких та рідних. 
Жодне свято не викликає стільки веселої метушні  та сподівань, як Новий Рік. 
У містах і селах на центральних площах встановлюються Головні ялинки та починається зворотній відлік. Все навкруги перетворюється на чарівну казку: вулиці, будинки та магазини стоять, як намальовані. У кожному вікні майорять різнокольорові вогники. І ти опиняєшся у казковому світі де панують добро, радість та злагода.
    До цього чарівного свята, причепурився і наш клас. Здається ніби чарівна паличка торкнулася до нього, але на справді це тепло наших сердець здійснило справжнісіньке диво. Ніхто не лишився осторонь. Хтось приніс малюнки, хтось ялинкові прикраси, зроблені власними руками, кожен учень долучився до створення святкової новорічної атмосфери.  
І ось, 12 грудня, наш 5-Б у повному складі, задіявши усі свої дизайнерські навички метушиться та радиться один з одним, як найкраще прикрасити класну кімнату. Святкових емоцій було так багато, що вони захопили не тільки клас, а й вихлюпнулися до шкільного холу. Ми готові ділитися радістю та святковим настроєм з кожним відвідувачем нашої школи. Щоб усім було приємно, весело та радісно. Кожен може підійти до святкової ялинки і загадати бажання. 
З наступаючим Новим 2020 роком, наша рідна школо! Хай здійсняться усі наші мрії! І вони обов’язково здійсняться!

Немає коментарів:

Дописати коментар